
- Dit event is afgelopen.
In de editie van #ZigZagHR van oktober 2022 beschreef Cédric Velghe (The VIGOR Unit) in zijn opiniestuk ‘Later als ik CHRO ben’, hoe hij in een hypothetische toekomst de rol van CHRO zou invullen. De meeste beslissingen worden helemaal niet zo rationeel genomen als we denken, dat leerden we al van Daniel Kahneman in ‘Ons feilbare denken’. Foute beslissingen hebben volgens Kahneman twee grote oorzaken: vooringenomenheid (bias) en ruis. Voor ruis is nog te weinig aandacht.
Cédric beschouwt het daarom als de opdracht van CHRO’s om hun organisatie te helpen om betere beslissingen te nemen. De CHRO als beslissingshygiënist zeg maar. Elk succes of falen van een organisatie is, behalve het toeval, in essentie terug te brengen tot de beslissingen die (on)bewust genomen werden. En aan elke beslissing, individueel of in groep, gaat een proces vooraf dat vatbaar is voor alle mogelijke vormen van ruis. Cédric zou er als CHRO op toezien dat de beslissingsprocessen binnen de boardroom en organisatiebreed optimaal verlopen zodat ze leiden tot de beste keuzes.
Dat is de insteek van deze Rond-De-Tafel. Samen met Cédric Velghe en 6-8 HR directors gaan we hierover in overleg.
Wil je mee aanschuiven Rond-De-Tafel? Mail naar lesley@zigzaghr.be
15u00 – 15u30 Onthaal met koffie & brainfood
15u30 – 17u30 Rond-De-Tafel
17u30 – 18u30 Gezond buffet & netwerken
Stropkaai 68 - 9000 Gent
© 2023 #ZigZagHR – Alle rechten voorbehouden – Privacybeleid – Website gemaakt door Kreatix – In opdracht van LICEU BVBA